İstanbul Son Dakika

Haberi Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Anneler Günü’ne özel ne lazımsa “aynı gün teslim” fırsatıyla CarrefourSA’da

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, binlerce üründen oluşan en güzel Anneler Günü hediyelerini yüzde 70’e varan indirim fırsatıyla CarrefourSA Online Marketi’nden müşterileriyle buluşturuyor.

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü vesilesiyle annesine hediye almak isteyenler, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Marketi’nde yer alan binlerce ürününe yüzde 70’e varan indirim oranları ya da çok uygun fiyatlarla ulaşabiliyor. İstanbul’da oturanlara satın aldıkları hediyeler, steril bir şekilde paketlenip bir gün içinde teslim edilebiliyor. Diğer şehirlerde oturanlara ise hediyeleri kargo ile ulaştırılıyor.

Ürün grupları ve indirim oranları şöyle; el, yüz ve vücut bakım kremlerinde yüzde 40, saç boyalarında yüzde 40, Eau de Toilette, deodorant, roll-on stick çeşitlerinde yüzde 40, küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 30, Paşabahçe ürünlerinde yüzde 40, Tex marka havlu çeşitlerinde yüzde 40, Tefal tava ve tencerelerde yüzde 25, Lava tava ve tencerelerde yüzde 25.

Bunların yanı sıra dünyaca ünlü saatlerde yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunulurken Skechers kadın spor ayakkabıları 299,90 TL’den ve Crocs Crocband pembe kadın terliği de 249,90 TL’den müşterilerle buluşuyor.