İstanbul Son Dakika

Haberi Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Eski Ulaştırma Bakanı Arslan: “Ataşehir’e İsmail Erdem yakışır”

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, Kars, Ardahan ve Iğdırlılar ile bir araya geldi. Hemşehri buluşmasına katılan eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, “Ataşehir’e bu kadar yıllık kayıptan sonra tecrübe yakışırdı. İsmail Erdem Başkanımızı inşallah 1 Nisan itibariyle Ataşehir’in belediye başkanı olarak göreceğiz” dedi.
Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde düzenlenen hemşehri buluşmasına eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem ile Ataşehir’de yaşayan Karslı, Iğdırlı ve Ardahanlı vatandaşlar katıldı. Hemşehri buluşmasında konuşan eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, “Ataşehir’e bu kadar yıllık kayıptan sonra tecrübe yakışırdı. Tecrübeli bir belediye başkanı yakışırdı. O yüzden teşkilatımızın isteği ve Sayın Cumhurbaşkanımızın olurları ile aday olan İsmail Erdem başkanımızı, inşallah 1 Nisan itibariyle Ataşehir’in belediye başkanı olarak göreceğiz. Değerli başkanım, biz hep beraber 31 Mart’ta Ataşehir’in arkasında durmak adına, Ataşehirlilerin hizmetinde olmak adına, buradaki insanları AK belediyecilikle tanıştırmak, hizmet kervanına katabilmek için desteğimizi sonuna kadar devam ettireceğiz” dedi.

“Sancaktepe’de bırakmış olduğumuz hizmet çizgisini de burada devam edeceğiz”
Sancaktepe’de bıraktıkları hizmeti Ataşehir’de de devam ettireceklerinin altını çizen İsmail Erdem ise, “Sancaktepe’de eserler bıraktık, gönüller yaptık. Hayırlı dualarla ayrıldığımıza inanıyoruz. İnşallah 31 Mart’ta komşularımızın teveccühü ile Sancaktepe’de bırakmış olduğumuz hizmet çizgisine burada devam edeceğiz. Ben bugün bizimle olan bakanımıza teşekkür ediyorum, şerefler verdiler. Saygıdeğer komşularımıza da 31 Mart’tan sonra hizmetkârları olacağımı beyan ediyorum” şeklinde konuştu.